


Productomschrijving
Vloerkleed Cobble - Okergeel 29206 is een wollen vloerkleed wat zich kenmerkt door de kleine bolletjes in het kleed. Het vloerkleed is handgeweven en de randen zijn perfect afgewerkt. Okergeel is dé kleur van deze herfst en winter! Wollen vloerkleden zijn erg geliefd, omdat wol temperatuur regulerend is. Daarnaast zijn wollen vloerkleden water- en vuil afstotend en ook nog eens brandwerend.
Wollen vloerkleed - Cobble Okergeel 29206 is verkrijgbaar in de formaten: 140x200cm, 170x240cm en 200x300cm.
Flamboyante vloerzaken van Nederlandse bodem! De vloerkleden van het gerenommeerde merk Brink & Campman worden ontworpen en geproduceerd in Lichtenvoorde, waardoor ze met gepaste trots het label ‘made in Holland’ mogen dragen. Al decennia lang wordt in het Achterhoekse stadje Hollandse nuchterheid samengebracht met internationale allure. ‘Very down with the earth’ zullen we maar zeggen, want deze kleden maken van elke vloer een lust voor het oog.
Pluspunten
- Handgeweven
- Zeer hoogwaardige kwaliteit
- Voelt zacht aan
Specificaties Wollen vloerkleed - Cobble Okergeel 29206
Merk | Brink & Campman |
Materiaal | Wol |
Kleur | Okergeel |
Patroon | - |
Gewicht | 4000gr/m2 |
Dikte | 3cm |
Productiemethode | handgeweven |
Poolhoogte | 3cm |
Anti allergie | - |
Voor binnen of buiten | Binnen |
Reinigen | Stofzuiger/tapijtreiniger |
Niet de juiste maat?
Zit de ideale maat hier niet tussen of wil je een staaltje ontvangen? Neem dan contact op met onze stylisten over de mogelijkheden van een op maat gemaakt vloerkleed of product staal. Mail dan naar [email protected] of bel 085 060 30 50.
Productbeoordelingen
-
★ ★