



Productomschrijving
Modern vloerkleed - Jackson 990 is een gemeleerd vloerkleed met een unieke kleurstelling. De zorgvuldig gekozen kleurencombinatie, bestaande uit roze, creme en goud, zorgt voor een echt wow-effect! Een feestje om naar te kijken én op te lopen. Jackson is erg uitnodigend en voegt warmte en sfeer toe aan ieder interieur. Het vloerkleed is gemaakt van 100% polypropyleen, een fijne materiaalsoort die zeer onderhoudsvriendelijk is. Prachtig voor in de woonkamer en slaapkamer, voor heerlijke warme voeten.
Modern vloerkleed - Jackson 990 is verkrijgbaar in de volgende afmetingen: 135x200cm, 160x230cm, 200x290cm en 240x330cm.
De vloerkleden van Antoin Carpets zijn uitingen van intense emoties vergoten in pure kunst. In de ontwerpen van deze designer zijn diepe betekenissen verwerkt en de patronen weloverwogen. Een zegen voor je voeten om eroverheen te mogen lopen. In de collecties van vandaag vind je dan ook een geweldige mix van Oriëntaalse, Oosterse en Westerse invloeden. In de nieuwste ontwerpen van het merk neemt een meer moderne koers, de overhand.
Pluspunten
- Kwaliteit
- Makkelijk in onderhoud
- Prachtige kleuren
Specificaties Modern vloerkleed - Jackson 990
Merk | Antoin Carpets |
Materiaal | 100% polypropyleen |
Kleur | Meerkleurig |
Patroon | Gemeleerd |
Gewicht | 3,2kg/m2 |
Dikte | 10,5mm |
Productiemethode | Machinaal geweven |
Poolhoogte | 9,5mm |
Anti allergie | Nee |
Voor binnen of buiten | Binnen |
Reinigen | Lichtvochtige doek/Stofzuiger |
Productbeoordelingen
-
★ ★