









Productomschrijving
Vloerkleed - Twin Diamond Grijs/Creme is een modern vloerkleed met een verrassend ontwerp. Aan beide kanten van het kleed zit een uniek design in twee kleuren. Draai simpelweg het vloerkleed om voor een nieuwe look in jouw kamer! Zo krijg je nooit genoeg van de sfeer die een Twin vloerkleed in jouw kamer brengt. Dit vloerkleed is geschikt voor zowel binnen als buiten.
Vloerkleed - Twin Diamond Grijs/Creme is te bestellen in maar liefst vier verschillende formaten: 80x150cm, 120x170cm, 160x230cm en 200x290cm.
De Twin collectie van Bougari is gemaakt van 100% polypropyleen, waardoor het heerlijk zacht en warm aan de voeten voelt. De dikte van het vloerkleed is 5mm en door de prachtige kwaliteit gaat het kleed lang mee. Het kleed is daarnaast ook eenvoudig schoon te maken. Er zijn verschillende maten en ontwerpen, waardoor er altijd een Twin is die bij jouw interieur past!
Pluspunten:
- Vloerkleed voor binnen en buiten
- Stijlvol design aan 2 kanten
- 14 dagen bedenktijd
Specificaties Vloerkleed - Twin Diamond Grijs/Creme
Merk | Bougari |
Materiaal | 100% Polypropyleen |
Kleur | Grijs/Creme |
Patroon | Geruit |
Gewicht | 1,35kg/m² |
Dikte | 5MM |
Productiemethode | Machinaal geweven |
Poolhoogte | - |
Anti allergie | - |
Voor binnen of buiten | Binnen en buiten |
Reinigen | Stofzuiger/vochtige doek |